Svietidlá a Osvetlenie

Kategórie

Výrobcovia

Bezpečná preprava
FACEBOOK Fans
ONLINE Platba

Nájdete nás!

SERVISNÉ INFORMÁCIE:

Výrobcovia Aktuálne máme v ponuke 46 výrobcov!

str.
Zobr. 1 - 12 z 46
 • Stĺpy Amako

  Firma AMAKO spol. sro vznikla v roku 1995 a od svojho založenia vyrába stĺpy a výložníky pre verejné osvetlenie, pre dopravnú signalizáciu, dekoratívnu a železničnú stožiare, stĺpiky pre dopravné značky a oceľové konštrukcie k najrôznejšiemu použitie.

 • Svietidlá Ares

  Talianska spoločnosť Ares je významným producentom kvalitného exteriérového osvetlenia. Svoju históriu začala písať v roku 1994, keď vznikla prirodzeným vývojom z pôvodného producenta verejného osvetlenia.

 • Svietidlá Artemide

  Čím sú svietidlá ARTEMIDE výnimočné a jedinečné? Pre ARTEMIDE navrhujú svietidlá najlepší dizajnéri, sú tak nadčasová, moderné  a vysoko funkčné. Už viac ako 50 rokov patrí ARTEMIDE v obore svietidiel a osvetlenia k tomu najlepšiemu.

  0 produktov

 • Svietidlá Astro

  História spoločnosti ASTRO LIGHTING siaha až do roku 1997, založenie firmy je spojené s hnutím Cool Britannia - obdobie zvýšenej hrdosti vo Veľkej Británii.

  0 produktov

 • Svietidlá Augenti

  Spoločnosť AUGENTI, založená v roku 1969 a so sídlom v talianskom meste Verderio Superiore reprezentuje jednu z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v oblasti exteriérových svietidiel a osvetlenia.

  0 produktov

 • Svietidlá AZzardo

  Hľadáte moderné interiérové svietidlá a osvetlenie s netradičným a zároveň aj moderným dizajnom? Objavte svietidlá a osvetlenie AZzardo, a získate nový rozmer moderného dizajnového osvetlenia. 

  0 produktov

 • Svietidlá Cleoni

  Cleoni, predtým Studio Forma, sa zameriava na výrobu svietidiel od deväťdesiatych rokov minulého storočia. V súčasnej dobe je spoločnosť jedným z popredných poľských výrobcov technického aj dekoratívneho osvetlenia súkromných alebo verejných interiérov.

 • Svietidlá De Majo

  Taliansku firmu DE MAJO IILUMINAZIONE založil na konci druhej svetovej vojny Guida de Majo, ktorý po tom, čo opustil rodný Neapol sa presťahoval neďaleko Benátok na ostrov Murano. Práve tu založil svoju prvú skláreň v roku 1947.

 • Svietidlá Eco-Design

  ECO-DESIGN je výrobca dizajnových svietidiel, založený v roku 1996 a v súčasnosti vyváža svietidlá do 20 krajín a prezentuje svoje produkty na výstavách vo Frankfurte nad Mohanom, Milanovi, Prahe, Tokiu a Dubaji. Firma pri výrobe svojich svietidiel využíva ekologických materiálov ako je aerokeramika, ekolit...

 • Svietidlá Eglo

  Štartovací výstrel úspešných dejín firmy sa uskutočnil v roku 1969, keď pán Ludwig Obwieser založil firmu EGLO svietidla. Ďalším významným krokom bola výstavba vlastnej prevádzky v Pillu (Tyrolsku-Rakousko) v roku 1976.

  0 produktov

 • Svietidlá Elstead

  Elstead Lighting sa špecializuje na výrobu dekoratívneho rezidenčného osvetlenia, ktoré vychádza z klasickej Anglickej školy dizajnu. Pri výrobe svietidiel a osvetlenia Elstead Lighting naďalej používa tradičné domáce výrobné postupy.

  0 produktov

 • Svietidlá ES-System

  Spoločnosť ES-SYSTEM, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1990. Za túto dobu sa vyprofilovala na silného lídra v oblasti svietidiel a osvetľovacej techniky. ES-SYSTEM ponúka širokú škálu produktov.

 • Svietidlá Esedra

  ESEDRA, jedna z najobľúbenejších talianskych značiek, ktorá je členom Targetti Poulsen Industries (Targetti, Louis Poulsen, Esedra, Neri, MLE, Duralamp) sa špecializuje na produkciu svietidiel, so zameraním na dizajn a modernú technológiu.

  0 produktov

 • Svietidlá Fabbian

  Talianska firmy FABBIAN illuminazione bola založená v roku 1961 ako firma produkujúca osvetľovacie telesá pre domácnosti aj pre projekty. 

 • Svietidlá Flos

  Taliansku firmu FLOS založili v roku 1962 Dino Gavina a Cesare Cassina v talianskom Merane s cieľom vyrábať moderné a novo poňaté svietidlá a osvetlenie. Práve za týmto účelom začali spolupracovať s Achille Castiglionim, Pier Giacomo Castiglionim.

  0 produktov

 • Svietidlá Foscarini

  Svietidlá FOSCARINITalianska spoločnosť FOSCARINI je lídrom v trendovom osvetlení na celom svete. Svietidlá a osvetlenie FOSCARINI majú úžasný a ničím nenahraditeľný nadčasový, no zároveň aj moderný dizajn. Ten je často dopĺňaný s prvkami retro štýlu.

 • Svietidlá Fulgur

  Od svojho vzniku v Brne v roku 1991 sa spoločnosť FULGUR zaoberá výrobou, dovozom a montážou svietidiel a osvetlenia. Česká spoločnosť FULGUR je výhradným dovozcom a distribútorom značiek OPPLE, IVERLUX a TRQ.

 • Svietidlá Goccia

  Už viac ako 30 rokov talianska spoločnosť GOCCIA ILLUMINAZIONE produkuje exteriérové svietidlá v tej najvyššej možnej kvalite. Vďaka inovatívnym technológiám, použitým materiálom, kvalite spracovania GOCCIA ILLUMINAZIONE dosiahla pevnú pozíciu.

  0 produktov

 • Svietidlá Ideal Lux

  Giovambattista Strano v roku 1969 založil taliansku firmu IDEAL LUX. V priebehu rokov vďaka usilovnej práci a hlavne svojmu obchodníckemu duchu Giovambattista Strano posunul IDEAL LUX s pozície lokálneho talianskeho producenta.

 • Svietidlá Ivela

  História svietidiel a osvetlenia talianského výrobcu IVELA sa začala písať v priebehu 80. rokov. V súčasnosti je producentom interiérového, exteriérového a priemyselného osvetlenia tej najvyššej možnej kvality.

  0 produktov

 • Svietidlá Kanlux

  Spoločnosť KANLUX bola založená na Slovensku v roku 2002 pôvodne ako odštepný závod českej spoločnosti Kania CZ, čo bol vtedajší názov dnešnej firmy KANLUX. Od roku 2007 funguje aj v Slovenskej republike samostatná spoločnosť s ručením obmedzeným KANLUX.

 • Svietidlá Landa

  Produkcia svietidiel Landa Illuminotecnica sa nachádza v Lumezzane - Brescia, čo je oblasť v severnom Taliansku. Známa podnikateľským duchom miestnych obyvateľov.

  0 produktov

 • Svietidlá Leds-C4

  LEDS-C4, španielsky výrobca svietidiel a osvetlenia. Portfólio značky LEDS-C4 tvorí sedem modelových radov, každý z nich sa špecializuje na inú oblasť osvetľovacej techniky.

 • Svietidlá Lival

  Fínsky výrobca LIVAL je svetovým lídrom v oblasti osvetľovania predajní, výstavných a predajných plôch. Vďaka neustálej inovácii a zdokonaľovaniu svojich produktov, sa podarilo firme LIVAL dosiahnuť a udržať túto pozíciu.

 • Svietidlá Luce&Light

  Luce&Light je popredným talianskym výrobcom kvalitného LED osvetlenia. Portfólio obsahuje množstvo LED svietidiel, vhodných pre montáž do interiéru aj exteriéru.

  0 produktov

 • Svietidlá Markslöjd

  Firma MARKSLÖJD bola založená v roku 1963 vo Švédsku a zaoberá sa výrobou a predajom osvetlenia vrátane jeho príslušenstva. Výrobky firmy MARKSLÖJD sa predávajú vo viac ako 36 krajinách na celom svete.

 • Svietidlá Massive

  MASSIVE ponúka kompletný sortiment svietidiel a osvetlenia s dôrazom na požiadavky zákazníka a na nové moderné trendy. Sortiment svietidiel zahŕňa: kúpeľňové svietidlá, svietidlá navrhnuté špeciálne pre kuchyne.

 • Svietidlá Maxlight

  Hľadáte moderné interiérové svietidlá a osvetlenie s netradičným a zároveň aj moderným dizajnom? Objavte svietidlá a osvetlenie MAXLIGHT, a získate nový rozmer moderného dizajnového osvetlenia.

 • Svietidlá Modus

  Svietidlá a osvetlenie MODUS, patrí už 20 rokov k najvýznamnejším producentom osvetľovacej techniky v Českej republike a na významným exportérom tohto priemyselného odvetvia. V roku 2006 rozhodli majitelia spoločnosti o doposiaľ najväčšiu investičnú akciu a to ako do moderných technológií tak do nových priestorov.

 • Svietidlá Moooi

  Modernosť, dizajn, výnimočnosť, používateľská príjemnosť a kvalita "starej školy". Tým sa môžu pochváliť produkty osvetlenia a nábytku od holandskej značky MOOOI. Garantom sú mená dizajnérov ako: Marcel Wanders, Jurgen Bey alebo Piet Boon. Hľadáte nevšedné a výnimočné svietidlá a osvetlenie? Vyskúšajte MOOOI!!!

 • Svietidlá Norlys

  Norlys je medzinárodný holding, spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj vonkajších svietidiel a osvetlenia. Od začiatku 60. rokov vďaka zapojeniu tímu špecialistov úspešne vyvinula firma Norlys unikátnu technológiu ochrany proti korózii.

 • Svietidlá Osmont

  Firma Milan Šenkýř - OSMONT bola založená v roku 1991. Od roku 2003 je nástupcom a pokračovateľom firma OSMONT, s.r.o. Vývojový a výrobný program firmy je tradične zameraný na svietidlá s ručne fúkaným trojvrstvovým sklom TRIPLEX.

 • Svietidlá Oty Light

  Talianska firma OTY LIGHT sa špecializuje na produkciu moderného interiérového dizajnového osvetlenia. Kolekcia svietidiel je rozdelená na produktové rady OTY DÉCOR a OTY TECH.

  0 produktov

 • Svietidlá Panlux

  Spoločnosť PANLUX s.r.o., založená v Českej republike v roku 1998 pod názvom FENIX. Spočiatku iba obchodná spoločnosť bola čoskoro po svojom založení rozšírená o výrobu s vlastným dizajnom a technológiami. 

 • Svietidlá Philips

  Spoločnosť Philips dodáva na trh iba tie najkvalitnejšie svetelné zdroje, svietidlá a osvetlenie. V súčasnosti je firma Philips jednotkou na globálnom trhu osvetľovacej techniky.

 • Svietidlá Pujol

  PUJOL ILUMINACIÓN, španielska firma, založená v roku 1978. Filozofiou značky PUJOL ILUMINACIÓN je ponúkať vysoko kvalitné svietidlá a osvetlenie, a k tomu poskytnúť špičkový zákaznícky servis.

  0 produktov

 • Svietidlá Rabalux

  Rabalux ponúka cenovo dostupné svietidlá a osvetlenie domácností, hotelov, reštaurácii, bytov a podobne. Široká produktová rada, kvalitné vstupné materiály, moderný dizajn...

 • Svietidlá Rendl

  Rendl Light Studio funguje hlavne ako veľkoobchodný dodávateľ profesionálom v rôznych regiónoch Európskej únie. Vďaka tomu môžeme ponúknuť zaujímavé podmienky aj koncovým zákazníkom. 

 • Svietidlá Sforzin

  V roku 1966 Guido Sforzin a jeho manželka Carmen Biasin založili neďaleko Milána na severe talianska firmu SFORZIN. Vďaka ich húževnatosti a tvrdej práci sa SFORZIN stal popredným výrobcom svietidiel a osvetlenia.

  0 produktov

 • Svietidlá SID

  Talianska spoločnosť STUDIO ITALIA DESIGN už od svojho založenia v roku 1950 sa zamerala na produkciu moderného interiérového osvetlenia tej najvyššej možnej kvality. V súčasnosti firma exportuje svoje svietidlá a osvetlenie do viac ako 90 krajín sveta. 

  0 produktov

 • Svietidlá Skoff

  Svietidlá Skoff je popredný poľský výrobca LED svietidiel, osvetlenia a elektro-technických zariadení. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie riešení pre komerčné súkromné projekty. S ohľadom na rastúcu potrebu energeticky úsporných riešení.

  0 produktov

 • Svietidlá Voltolina

  História talianskej firmy VOLTOLINA sa začala písať v roku 1984, keď bratia Voltolinovci, dedičia dlhej benátskej tradície v spracovaní skla, sa rozhodli rozšíriť svoju výrobu o produkciu vysoko kvalitného brúseného skla.

 • TOTAL LIGHTING

  Špecializujeme sa na dovoz a distribúciu talianskych a španielskych značiek svietidiel a osvetlenia, dodávame hlavne tieto značky: Svietidlá Ideal Lux, svietidlá LEDS-C4, svietidlá Sforzin, svietidlá Foscarini.

 • Vypínače Karlik

  Prinášame Vám aktuálnu novinku v našom portfóliu vypínačov a zásuviek, poľského producenta - KARLIK! Séria DECO spĺňa požiadavky modernej architektúry a sú perfektným doplnkom k akýmkoľvek moderným interiérom. Jednoducho nadčasová forma, kvalita, spoľahlivý systém, to sú len niektoré z výhod tejto modelovej rady.

  0 produktov

 • Vypínače Legrand

  Hľadáte kvalitné vypínače, zásuvky a príslušenstvo? Vyskúšajte LEGRAND, overenú kvalitu za dostupné ceny! Každý zákazník si určite vyberie, rada CÉLIANE je určená najnáročnejším zákazníkom.

 • Žiarovky Osram

  Svetelné zdroje a osvetľovacie sústavy od firmy OSRAM poskytujú dobrý základ na pekný vzhľad predmetov, starajú sa o bezpečnosť a komfort, umožňujú efektívne využívanie prírodných zdrojov.

Zobr. 1 - 12 z 46