Svietidlá a Osvetlenie Chcem lepšiu cenu!

Kategórie

Výrobcovia

Bezpečná preprava
FACEBOOK Fans
ONLINE Platba

Výrobcovia Aktuálne máme v ponuke 46 výrobcov!

str.
Zobr. 1 - 12 z 46
 • Stĺpy Amako

  Firma AMAKO spol. sro vznikla v roku 1995 a od svojho založenia vyrába stĺpy a výložníky pre verejné osvetlenie, pre dopravnú signalizáciu, dekoratívnu a železničnú stožiare, stĺpiky pre dopravné značky a oceľové konštrukcie k najrôznejšiemu použitie.

 • Svietidlá Ares

  Talianska spoločnosť Ares je významným producentom kvalitného exteriérového osvetlenia. Svoju históriu začala písať v roku 1994, keď vznikla prirodzeným vývojom z pôvodného producenta verejného osvetlenia.

 • Svietidlá Artemide

  Čím sú svietidlá ARTEMIDE výnimočné a jedinečné? Pre ARTEMIDE navrhujú svietidlá najlepší dizajnéri, sú tak nadčasová, moderné  a vysoko funkčné. Už viac ako 50 rokov patrí ARTEMIDE v obore svietidiel a osvetlenia k tomu najlepšiemu.

 • Svietidlá Astro

  História spoločnosti ASTRO LIGHTING siaha až do roku 1997, založenie firmy je spojené s hnutím Cool Britannia - obdobie zvýšenej hrdosti vo Veľkej Británii.

  0 produktov

 • Svietidlá Augenti

  Spoločnosť AUGENTI, založená v roku 1969 a so sídlom v talianskom meste Verderio Superiore reprezentuje jednu z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v oblasti exteriérových svietidiel a osvetlenia.

  0 produktov

 • Svietidlá AZzardo

  Hľadáte moderné interiérové svietidlá a osvetlenie s netradičným a zároveň aj moderným dizajnom? Objavte svietidlá a osvetlenie AZzardo, a získate nový rozmer moderného dizajnového osvetlenia. 

  0 produktov

 • Svietidlá Cleoni

  Cleoni, predtým Studio Forma, sa zameriava na výrobu svietidiel od deväťdesiatych rokov minulého storočia. V súčasnej dobe je spoločnosť jedným z popredných poľských výrobcov technického aj dekoratívneho osvetlenia súkromných alebo verejných interiérov.

 • Svietidlá De Majo

  Taliansku firmu DE MAJO IILUMINAZIONE založil na konci druhej svetovej vojny Guida de Majo, ktorý po tom, čo opustil rodný Neapol sa presťahoval neďaleko Benátok na ostrov Murano. Práve tu založil svoju prvú skláreň v roku 1947.

 • Svietidlá Eco-Design

  ECO-DESIGN je výrobca dizajnových svietidiel, založený v roku 1996 a v súčasnosti vyváža svietidlá do 20 krajín a prezentuje svoje produkty na výstavách vo Frankfurte nad Mohanom, Milanovi, Prahe, Tokiu a Dubaji. Firma pri výrobe svojich svietidiel využíva ekologických materiálov ako je aerokeramika, ekolit...

 • Svietidlá Eglo

  Štartovací výstrel úspešných dejín firmy sa uskutočnil v roku 1969, keď pán Ludwig Obwieser založil firmu EGLO svietidla. Ďalším významným krokom bola výstavba vlastnej prevádzky v Pillu (Tyrolsku-Rakousko) v roku 1976.

  0 produktov

 • Svietidlá Elstead

  Elstead Lighting sa špecializuje na výrobu dekoratívneho rezidenčného osvetlenia, ktoré vychádza z klasickej Anglickej školy dizajnu. Pri výrobe svietidiel a osvetlenia Elstead Lighting naďalej používa tradičné domáce výrobné postupy.

  0 produktov

 • Svietidlá ES-System

  Spoločnosť ES-SYSTEM, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1990. Za túto dobu sa vyprofilovala na silného lídra v oblasti svietidiel a osvetľovacej techniky. ES-SYSTEM ponúka širokú škálu produktov.

Zobr. 1 - 12 z 46