Výrobcovia Aktuálne máme v ponuke 24 výrobcov!

str.
Zobr. 1 - 16 z 24
 • Stĺpy Amako

  Firma AMAKO spol. sro vznikla v roku 1995 a od svojho založenia vyrába stĺpy a výložníky pre verejné osvetlenie, pre dopravnú signalizáciu, dekoratívnu a železničnú stožiare, stĺpiky pre dopravné značky a oceľové konštrukcie k najrôznejšiemu použitie.

 • Svietidlá Cleoni

  Cleoni, predtým Studio Forma, sa zameriava na výrobu svietidiel od deväťdesiatych rokov minulého storočia. V súčasnej dobe je spoločnosť jedným z popredných poľských výrobcov technického aj dekoratívneho osvetlenia súkromných alebo verejných interiérov.

 • Svietidlá De Majo

  Taliansku firmu DE MAJO IILUMINAZIONE založil na konci druhej svetovej vojny Guida de Majo, ktorý po tom, čo opustil rodný Neapol sa presťahoval neďaleko Benátok na ostrov Murano. Práve tu založil svoju prvú skláreň v roku 1947.

 • Svietidlá Eco-Design

  ECO-DESIGN je výrobca dizajnových svietidiel, založený v roku 1996 a v súčasnosti vyváža svietidlá do 20 krajín a prezentuje svoje produkty na výstavách vo Frankfurte nad Mohanom, Milanovi, Prahe, Tokiu a Dubaji. Firma pri výrobe svojich svietidiel využíva ekologických materiálov ako je aerokeramika, ekolit...

 • Svietidlá Fabbian

  Talianska firmy FABBIAN illuminazione bola založená v roku 1961 ako firma produkujúca osvetľovacie telesá pre domácnosti aj pre projekty. 

 • Svietidlá Fulgur

  Od svojho vzniku v Brne v roku 1991 sa spoločnosť FULGUR zaoberá výrobou, dovozom a montážou svietidiel a osvetlenia. Česká spoločnosť FULGUR je výhradným dovozcom a distribútorom značiek OPPLE, IVERLUX a TRQ.

 • Svietidlá Ideal Lux

  Giovambattista Strano v roku 1969 založil taliansku firmu IDEAL LUX. V priebehu rokov vďaka usilovnej práci a hlavne svojmu obchodníckemu duchu Giovambattista Strano posunul IDEAL LUX s pozície lokálneho talianskeho producenta.

 • Svietidlá Kanlux

  Spoločnosť KANLUX bola založená na Slovensku v roku 2002 pôvodne ako odštepný závod českej spoločnosti Kania CZ, čo bol vtedajší názov dnešnej firmy KANLUX. Od roku 2007 funguje aj v Slovenskej republike samostatná spoločnosť s ručením obmedzeným KANLUX.

 • Svietidlá Leds-C4

  LEDS-C4, španielsky výrobca svietidiel a osvetlenia. Portfólio značky LEDS-C4 tvorí sedem modelových radov, každý z nich sa špecializuje na inú oblasť osvetľovacej techniky.

 • Svietidlá Lival

  Fínsky výrobca LIVAL je svetovým lídrom v oblasti osvetľovania predajní, výstavných a predajných plôch. Vďaka neustálej inovácii a zdokonaľovaniu svojich produktov, sa podarilo firme LIVAL dosiahnuť a udržať túto pozíciu.

 • Svietidlá Markslöjd

  Firma MARKSLÖJD bola založená v roku 1963 vo Švédsku a zaoberá sa výrobou a predajom osvetlenia vrátane jeho príslušenstva. Výrobky firmy MARKSLÖJD sa predávajú vo viac ako 36 krajinách na celom svete.

 • Svietidlá Massive

  MASSIVE ponúka kompletný sortiment svietidiel a osvetlenia s dôrazom na požiadavky zákazníka a na nové moderné trendy. Sortiment svietidiel zahŕňa: kúpeľňové svietidlá, svietidlá navrhnuté špeciálne pre kuchyne.

 • Svietidlá Maxlight

  Hľadáte moderné interiérové svietidlá a osvetlenie s netradičným a zároveň aj moderným dizajnom? Objavte svietidlá a osvetlenie MAXLIGHT, a získate nový rozmer moderného dizajnového osvetlenia.

 • Svietidlá Modus

  Svietidlá a osvetlenie MODUS, patrí už 20 rokov k najvýznamnejším producentom osvetľovacej techniky v Českej republike a na významným exportérom tohto priemyselného odvetvia. V roku 2006 rozhodli majitelia spoločnosti o doposiaľ najväčšiu investičnú akciu a to ako do moderných technológií tak do nových priestorov.

 • Svietidlá Norlys

  Norlys je medzinárodný holding, spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj vonkajších svietidiel a osvetlenia. Od začiatku 60. rokov vďaka zapojeniu tímu špecialistov úspešne vyvinula firma Norlys unikátnu technológiu ochrany proti korózii.

 • Svietidlá Osmont

  Firma Milan Šenkýř - OSMONT bola založená v roku 1991. Od roku 2003 je nástupcom a pokračovateľom firma OSMONT, s.r.o. Vývojový a výrobný program firmy je tradične zameraný na svietidlá s ručne fúkaným trojvrstvovým sklom TRIPLEX.

Zobr. 1 - 16 z 24