Kategórie

INFOSERVIS

Výrobcovia Aktuálne máme v ponuke 13 výrobcov!

Zobr. 1 - 13 z 13
 • Stĺpy Amako

  Firma AMAKO spol. sro vznikla v roku 1995 a od svojho založenia vyrába stĺpy a výložníky pre verejné osvetlenie, pre dopravnú signalizáciu, dekoratívnu a železničnú stožiare, stĺpiky pre dopravné značky a oceľové konštrukcie k najrôznejšiemu použitie.

 • Svietidlá Fulgur

  Od svojho vzniku v Brne v roku 1991 sa spoločnosť FULGUR zaoberá výrobou, dovozom a montážou svietidiel a osvetlenia. Česká spoločnosť FULGUR je výhradným dovozcom a distribútorom značiek OPPLE, IVERLUX a TRQ.

 • Svietidlá Ideal Lux

  Giovambattista Strano v roku 1969 založil taliansku firmu IDEAL LUX. V priebehu rokov vďaka usilovnej práci a hlavne svojmu obchodníckemu duchu Giovambattista Strano posunul IDEAL LUX s pozície lokálneho talianskeho producenta.

 • Svietidlá Leds-C4

  LEDS-C4, španielsky výrobca svietidiel a osvetlenia. Portfólio značky LEDS-C4 tvorí sedem modelových radov, každý z nich sa špecializuje na inú oblasť osvetľovacej techniky.

 • Svietidlá Lival

  Fínsky výrobca LIVAL je svetovým lídrom v oblasti osvetľovania predajní, výstavných a predajných plôch. Vďaka neustálej inovácii a zdokonaľovaniu svojich produktov, sa podarilo firme LIVAL dosiahnuť a udržať túto pozíciu.

 • Svietidlá Modus

  Svietidlá a osvetlenie MODUS, patrí už 20 rokov k najvýznamnejším producentom osvetľovacej techniky v Českej republike a na významným exportérom tohto priemyselného odvetvia. V roku 2006 rozhodli majitelia spoločnosti o doposiaľ najväčšiu investičnú akciu a to ako do moderných technológií tak do nových priestorov.

 • Svietidlá Norlys

  Norlys je medzinárodný holding, spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj vonkajších svietidiel a osvetlenia. Od začiatku 60. rokov vďaka zapojeniu tímu špecialistov úspešne vyvinula firma Norlys unikátnu technológiu ochrany proti korózii.

 • Svietidlá Osmont

  Firma Milan Šenkýř - OSMONT bola založená v roku 1991. Od roku 2003 je nástupcom a pokračovateľom firma OSMONT, s.r.o. Vývojový a výrobný program firmy je tradične zameraný na svietidlá s ručne fúkaným trojvrstvovým sklom TRIPLEX.

 • Svietidlá Panlux

  Spoločnosť PANLUX s.r.o., založená v Českej republike v roku 1998 pod názvom FENIX. Spočiatku iba obchodná spoločnosť bola čoskoro po svojom založení rozšírená o výrobu s vlastným dizajnom a technológiami. 

 • Svietidlá SLOV-LED

  Svietidlá SLOV-LED patrí k popredným výrobcom LED modulov v Európe. Základom a srdcom LED svietidiel sú špičkové LED moduly. Ich kvalita rozhoduje o úspornosti a životnosti svietenia celého svietidla.

 • TOTAL LIGHTING

  Špecializujeme sa na dovoz a distribúciu talianskych a španielskych značiek svietidiel a osvetlenia, dodávame hlavne tieto značky: Svietidlá Ideal Lux, svietidlá LEDS-C4, svietidlá Sforzin, svietidlá Foscarini.

 • Vypínače Legrand

  Hľadáte kvalitné vypínače, zásuvky a príslušenstvo? Vyskúšajte LEGRAND, overenú kvalitu za dostupné ceny! Každý zákazník si určite vyberie, rada CÉLIANE je určená najnáročnejším zákazníkom.

 • Žiarovky Osram

  Svetelné zdroje a osvetľovacie sústavy od firmy OSRAM poskytujú dobrý základ na pekný vzhľad predmetov, starajú sa o bezpečnosť a komfort, umožňujú efektívne využívanie prírodných zdrojov.

Zobr. 1 - 13 z 13