Platby

GoPay je internetová platobná brána pre rýchle a bezpečné platby kartou. Platobná brána Besteron/GoPay umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami asociáciou MasterCard, VISA... Podporuje tiež platby digitálny peňaženkou MasterCard Mobile, ktoré prebiehajú cez mobilný telefón pomocou QR kódu. Bezpečnosť platieb je pre nás vždy na prvom mieste Besteron zodpovedá celosvetovým štandardom a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované kartovými asociáciami MasterCard a VISA. Tieto štandardy sú označované ako 3D Secure a zaručujú maximálnu bezpečnosť platieb.

PLATBA NA DOBIERKU - Limit 150,00€ s DPH!

Pri nákupe v našom e-shope, môžete tovar uhradiť v hotovosti až pri jeho doručení. Zaplatíte priamo kuriérovi, ktorý vám prinesie tovar. Je vhodné mať pri sebe v hotovosti čo najpresnejšiu sumu, aby nevznikli problémy s výdavkom. Platba na dobierku je obľúbený spôsob platby, ktorý v niektorých prípadoch urýchli doručenie vašej objednávky, pretože nemusíte čakať na spracovanie vašej platby v banke. Pred samotným doručením vám kuriér UPS zavolá, aby sa uistil, či vám môže odovzdať tovar. V prípade, že vás kuriér z nejakého dôvodu nezastihne, tovar vám doručí nasledujúci pracovný deň.

PREVOD PEŇAZÍ

ČSOB Banka a.s. 4018186892/7500 IBAN SK1875000000004018186892 BIC (SWIFT) CEKOSKBX

Potrebujete poznať presnú sumu a variabilný symbol. Variabilný symbol je číslo Vašej objednávky, ktoré získate v poslednom kroku nákupu, ktorý sa volá “Odoslanie objednávky”. Dokončenie objednávky zároveň znamená, že Vám automaticky odosielame potvrdzujúci e-mail s prehľadným zhrnutím Vašej objednávky a všetkými potrebnými údajmi.