Kategórie

INFOSERVIS

Nový Znížená cena! MODUS OZAWPL1ATSA/B Núdzové svietidlo PLEXI LED biele autotest SA/1h

MODUS OZAWPL1ATSA/B Núdzové svietidlo PLEXI LED biele autotest SA/1h

MODUS OZAWPL1ATSA/B

Nový produkt

Napätie: 230V Pätica: LED Výška: 210mm Šírka: 355mm Dĺžka: 110mm IP: 20 Štandardný dodací termín: 5 – 15 dní

Viac detailov

102,91 € s DPH

-13%

118,29 € s DPH

Bezpečná platba
Bezpečná platba

Priemyselné svietidlá

 • MODUS OZAWPL1ATSA/B, dizajnové interiérové vstavané núdzové svietidlo, určené pre inštalácie so zvýšeným nárokom na kvalitu spracovania. Teleso svietidla sa sklada z kovovej podstavy, dodávanej v bielej alebo šedej farbe a závesnej PMMA tabulky. Na tú sa inštalujú jednotlivé evakuačné tabuľky – piktogram. Tie nie sú súčasťou balenia a je ich potrebné doobjednať zvlášť.

 • Napätie230V
  Svetelný zdrojLED čip
  MontážVstavané
  IP OchranaIP20-23
  MateriálPlast
  ÚpravaBiela
  PIR SenzorNie

POPLATKY ZA PREPRAVU: Pre objednávky nad 150,00€ s DPH neúčtujeme poštovné ani balné. Pre objednávky do 150,00€ s DPH účtujeme jednotné poštovné a balné v celkovej konečnej výške 5,00€ bez DPH (6,00€ s DPH). Vyhradzujeme si právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou o čom Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si súhlas! Doplatok pre dopravu objednávky pri platbe na dobierku u kuriéra UPS je vo výške 2,00€! Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. V prípade osobného odberu, pripravíme pre Vás tovar na vyzdvihnutie v našej prevádzke: Popradská 677/24, 064 01 Stará Ľubovňa. Cena a podmienky prepravy tovaru do Českej republiky a EU sa riadia podľa osobitných podmienok.

PLATBA CEZ GoPay - GoPay je internetová platobná brána pre rýchle a bezpečné platby kartou. Platobná brána GoPay umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami asociáciou MasterCard, VISA... PREVOD PEŇAZÍ - Potrebujete poznať presnú sumu a variabilný symbol. Variabilný symbol je číslo Vašej objednávky, ktoré získate v poslednom kroku nákupu, ktorý sa volá “Odoslanie objednávky”. PLATBA NA DOBIERKU - Pre objednávky do výšky 150,00€, vhodné je mať pri sebe v hotovosti čo najpresnejšiu sumu, aby nevznikli problémy s výdavkom. Ide o obľúbený spôsob platby, ktorý v niektorých prípadoch urýchli doručenie vašej objednávky, pretože nemusíte čakať na spracovanie vašej platby v banke. Pred samotným doručením vám kuriér zavolá, aby sa uistil, či vám môže odovzdať tovar.